Let's get digitized!

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızı doğru içerik ve planlamalar ile müşterilerle buluşturarak, markanız ve müşterileriniz arasındaki sadakati pekiştirebilir, yeni potansiyel müşterilere ulaşabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.


Sosyal medyanın temelinde online cemiyetin (online community) var olduğunu, cemiyet (community) isminin odağında sevgi bağı olan gruplara verildiğini, cemiyet (community) kavramının hala bireysel, akıcı ve mekanik bir terim olan topluluk (society) kelimesine tepki olarak ortaya çıktığını biliyor muydunuz?

Sosyal medya; marka elçileri yaratabileceğiniz, diyalog kurup kullanıcılardan geri bildirim alabileceğiniz, markanızı takip eden kişileri bilgilendirebileceğiniz online bir topluluktur.

Sosyal medya platformlarında ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve markanızın ihtiyaçlarına göre doğru kanallarda, doğru stratejiler ile paylaşılan içeriklerin, gelişmiş analiz ve raporlama araçlarımız ile takip ederek markanızın sosyal itibarını yönetiyoruz.

İçerik Yönetimi

Markanızla ilgili sosyal medyada paylaşılan fotoğrafları, yazılmış postları ve kullanılmış etiketleri gelişimiz analiz ve raporlama araçları ile inceleyerek markanızın sosyal medya itibar yönetimini yapıyoruz. Siz de markanızın sosyal medyadaki itibarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Alanlarında başarılı sonuçlar elde etmiş sosyal medya uzmanlarımız, markanızın doğru sosyal medya kanalları üzerinden mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile iletişime geçerek, web sitenizin trafiğini arttırırken, hedef kitlenizle uzun süreli ilişkiler kurmanızı sağlarlar.

360° Sosyal Medya Yönetimini Keşfedin

Facebook

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta markanızın sayfasını yöneterek; mevcut müşterileriniz ile iletişiminizi güçlendiriyoruz ve yeni müşterilere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Twitter

Dünyanın en büyük mikro blogu ve sosyal ağı Twitter’da markanızın profilini yöneterek; müşterilerinizle ilişkilerinizi güçlendiriyoruz ve gündemde yerinizi almanızı sağlıyoruz.

LinkedIn

İş dünyasının en büyük sosyal ağı LinkedIn’de markanızın sayfasını yöneterek; profesyonellerden oluşan iş bağlantılarınızı genişleterek insan kaynaklarınızı geliştiriyoruz.

Youtube

Dünyanın en çok ziyaret edilen video ağı Youtube’da markanızın kanalını yönetiyoruz.

Google+

Fark yaratan özellikleri ile ilgi çeken Google+ ağında markanızın sayfasını yönetiyoruz.

Instagram

Mobil fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram’da markanızın profilini yönetiyoruz.

Pinterest

Markanızın ürün veya hizmet görsellerini Pinterest’te paylaşarak panolarınızı yönetiyoruz.

Uluslararası SEO Ajansı MotionB ile tanışın!

Arama motorlarında ulaşılabilir olmak ister misiniz? Kurumsal SEO hizmeti fiyatları için hemen başvurun!

© 2017 MotionB Tüm hakları saklıdır.