Let's get digitized!

Hayat Kimya

Hayat Kimya'nın click sayısını %110 ve dönüşüm oranını %60 arttırırken CPC maliyetini %50 nasıl düşürdük?

Hayat Holding’in temelleri 1937 yılında zorlu koşullardan geçen ve sanayileşmeye çalışan Türkiye’de atıldı. Kumaş toptancılığıyla ticaret hayatını sürdüren Kiğılı Ailesi, 1967 yılında Yahya Kiğılı’nın kumaş üretimine başlamasıyla sanayi alanındaki ilk girişimini gerçekleştirdi. 1969 yılında Kastamonu Entegre’yle yonga levha üretim tesisini işletmeye alan Yahya Kiğılı, 1987 yılında Hayat Kimya’nın temellerini attı ve hızlı tüketim sektörüne giriş yaptı. Günümüzde ise, temizlik kağıtları kategorisinde; Papia, Familia, Focus ve Teno, ev bakım ürünleri kategorisinde; Bingo, kadın hijyen ürünleri kategorisinde; Molped, bebek bakım ürünleri kategorisinde; Molfix, hasta bezinde ise Joly ve Evony markalarını tüketicisiyle buluşturuyor.
Biz de, hızla gelişen ve değişen iş dünyasındaki dijital dönüşümün etkilerini ortaya koyarak, dijital dünyayı optimum kullanmalarını sağlamak adına; Hayat Kimya – Molped / Bingo / Molfix / Familia / Papia markaları için, Dijital Pazarlama olarak, Arama Motorları, Görüntülü Reklam ağı, Gmail, YouTube, Yeniden Pazarlama, Facebook ve Instagram gibi kanalları kullanıyoruz.

Geleneksel pazarlama yöntemlerine kıyasla, dijital pazarlama faaliyetleri giderek güçleniyor, stratejilerimizin ve aldığımız
aksiyonların ne kadar başarılı olduğunu görmemiz için bir fırsat yaratıyor.

Doğru kurgulanmış ve iyi optimize edilmiş reklamın potansiyel müşterilerine ulaşması olasılığı oldukça yüksektir.
Bu yüzden biz iyi bir optimizasyonla;

  • CPC maliyetini %53 düşürdük.
  • Click sayısını %112 artırdık.
  • Dönüşüm oranlarını %67 artırdık.

Uluslararası SEO Ajansı MotionB ile tanışın!

Arama motorlarında ulaşılabilir olmak ister misiniz? Kurumsal SEO hizmeti fiyatları için hemen başvurun!

© 2020 MotionB Dijital Medya Hizmetleri Tüm hakları saklıdır.