Let's get digitized!

Schneider Electric

Schneider Electric sosyal medya kampanyalarında MotionB'yi tercih ederek neler kazandı? Öğrenin!

Schneider Electric

Schneider Electric, enerjiyi, güvenilir, verimli ve sürdürülebilir şekillerde yönetmek ve işlemek için birbiriyle bağlantılı teknolojiler kullanmaktadır. Grup, yenilikçiliği ve kendini ayırt etmeyi sürdürmek için, sürdürülebilir kalkınmaya güçlü bir bağlılıkla ARGE’ye de yatırım yapan bir firmadır.

Bunun yanı sıra, yeni gelişen ekonomilerde, enerjiye erişimi olmayan 1,3 milyar insane da, güvenilir enerji sağlayacak çözümler geliştiriyor ve gelişmiş ekonomilerde, yakıt açısından fakirlik yaşayan yüzlerce milyon insanın sorunlarına da çözüm olmaya devam etmektedir.

Schneider Electric için Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Pazarlama Hesaplarının Yönetimini gerçekleştirmekteyiz. Dijital Pazarlama olarak; Arama Motorları, Görüntülü Reklam ağı, Gmail, YouTube, Yeniden Pazarlama, Facebook ve Instagram gibi kanalları kullanmaktayız.

Bu sayede de danışmanlık yaptığımız markamıza, takip etmesi gerektiği trendleri öğrenmesi ve yakalaması konusunda bilgilendiriyor, sitelerini de bu doğrultuda en iyi şekilde optimize etmelerini sağlamak adına hizmet veriyoruz.

Giderek büyüyen bir sosyal medya devrimi yaşarken, bu yolculukta Schneider Electric hesaplarında gerek reklam, gerekse de sosyal medya iletişimi ile desteklediğimiz performans çalışmasında, kısa sürede % 30’luk bir büyüme elde ederek başarıya ulaştık. Dönüşümler Raporu ve efektif yönlendirmelerle de kaynakları ve doğrudan tanımladığımız hedeflerle, dönüşüm zincirinin en önemli halkasını da %89’luk bir performansa ulaştırdık.

Uluslararası SEO Ajansı MotionB ile tanışın!

Arama motorlarında ulaşılabilir olmak ister misiniz? Kurumsal SEO hizmeti fiyatları için hemen başvurun!

© 2020 MotionB Dijital Medya Hizmetleri Tüm hakları saklıdır.