Let's get digitized!

Gmail Hedefleme Stratejileri

Gmail reklamları reklam verenlere Gmail kullanıcılarını “Gelen Kutusu” içerisinde ulaşabilmeyi sağlayan bir reklam modelidir ve üst kısımda yer alan etkileşimli reklamlardır.

Kullanıcı, daraltılmış bir Gmail reklamını tıkladığında reklam e-postada olduğu gibi genişler ve görsel + metin kombinasyonu ile birlikte reklam gösterilir. Gmail hedefleme stratejileri daha çok kişiye doğru bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Peki hedeflemeler konusundaki avantajları nelerdir?

*** Gmail reklamlarının hedefleme konusundaki en büyük avantajı “Rakip” firmalardan mail alan kullanıcıları hedeflemeye olanak sağlamasıdır. Bu doğrultuda faaliyet gösterilen sektör içerisinde bulunan ilgili kitleye ulaşabilmeyi mümkün kılar.

*** Yer, cihaz, işletim sistemi hedeflemelerinin yanı sıra yaş ve cinsiyet konularında da tutarlı bir demografik hedeflemeye imkan verir.

*** Kullanıcıların ilgi alanlarına, genel mail içeriklerine, mesleki statülerine, satın aldıkları ürün sonrasında gelen bilgilendirme ya da fatura maillerine ilişkili olarak ayrı ve spesifik hedeflemeler yapılabilmesini mümkün kılar.

Tüm bu hedefleme opsiyonlarının kombine edilerek “nokta” atışı bir hedef kitle yaratılabilmesi, uygun gösterim maliyetleri avantajı ile 1 milyardan fazla kullanıcıya ulaşma imkanı sağlaması doğrultusunda günümüzde en önemli reklam platformlarından biri haline gelmiştir.

Gmail hedefleme stratejileri ile doğru kişilere zamanında erişmek için bizi tercih edebilirsiniz. Arama motoru reklamları ekibimiz sizleri doğru kitlelere ulaştırmak için bekliyor.

Uluslararası SEO Ajansı MotionB ile tanışın!

Arama motorlarında ulaşılabilir olmak ister misiniz? Kurumsal SEO hizmeti fiyatları için hemen başvurun!

© 2020 MotionB Dijital Medya Hizmetleri Tüm hakları saklıdır.