Let's get digitized!

Web Sitenizi Geliştirecek İpuçları

Web siteniz pazarlama stratejinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Hatta birçok durumda web sitenizden sağlanan trafik, potansiyel müşteri profiliniz de olabilir ve satış ekibiniz için kaçırılmaması gereken bir fırsat olarak algılanabilir.

Web siteniz, pazarlama stratejinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Hatta birçok durumda web sitenizden sağlanan trafik, potansiyel müşteri profiliniz olabilir ve satış ekibiniz için kaçırılmaması gereken bir fırsata da dönüşebilir.

Eğer yeni bir B2B web sitesi yaptırmak veya var olan web sitenizi B2B’ye uygun bir şekilde güncellemek istiyorsanız, sizin için derlediğimiz web sitenizi geliştirecek ipuçlarına bir göz atmanızı öneririz. ☺

1- Taze içerik üretin!

Web sitenize ekleyeceğiniz yeni ve güncel paylaşımlar, web site ziyaretçi trafiğinizi artıracak esas unsurların başında gelir. Ayrıca yeni içerikler, SEO açısından da önemli bir faktördür.

2- Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar kullanın!

Yüksek kalitede fotoğraflar, pahalı fotoğraflar anlamına gelmez. Aslında burada önemli olan, fotoğrafları yüksek çözünürlüklü seçerken, web sitenizi de yavaşlatmayacak olmasına dikkat etmenizdir.

B2B siteleri yaşayan bir kaynaktır. Bu da demek oluyor ki, Case Studyler, White Paperlar, araştırmalar, müşteri yorumları vb. içerikleri kullanarak, okuyucularınıza kaynak teşkil edecek çalışmalara yer vermeniz faydalı olacaktır.

4. Ziyaretçinize ne yapacağını söyleyin!

Web sitenizdeki kritik elementlerden biri de, sitenizi ziyaret eden kullanıcıya yön verecek olan “Call to Action” butonlarıdır. Başarılı bir B2B web siteniz olsun istiyorsanız, sayfalar arasındaki geçişi kolaylaştıracak, birden fazla“Call to Action” butonu kullanmanız faydalı olacaktır.

Uluslararası SEO Ajansı MotionB ile tanışın!

Arama motorlarında ulaşılabilir olmak ister misiniz? Kurumsal SEO hizmeti fiyatları için hemen başvurun!

© 2020 MotionB Dijital Medya Hizmetleri Tüm hakları saklıdır.