Dijital Medya Planlama

Premium Envanterlere Ulaşın

Sadece markanıza pozitif değer yaratacak sitelere networkümüzde yer verin ve yüksek erişimler sağlayın.

Bütçelerinizi Doğru Kullanın

Tecrübeli ve uzman ekibimiz ile birlikte marka parametrelerinize uygun bir şekilde kurgulanmış dijital medya analizi ve planı yaparak reklam bütçenizi maksimum verimle kullanmanızı sağlıyoruz.

Şeffaf Raporlar ve Değerlendirme

Şeffaf ve anlaşılır raporlarımız ile bilgilendiriyor ve aklınızda soru işaretlerinin kalmasını önlüyoruz.

Şimdi Başvurun!

Lütfen form bilgilerinizi kontrol ediniz.

Premium Envanter

Sadece markanıza pozitif değer yaratacak sitelere networkümüzde yer veriyoruz. Önceki tecrübelerimizle size uygun çözümleri üretmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Yüksek Erişim

+1700 hedefleme kriteri ile gerçek hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

En İyi Fiyat Garantisi

Türkiye’deki büyük reklam networkleri ile yaptığımız özel anlaşmalar sayesinde tüm mecraları sizin için en iyi fiyat garantisi ile sunuyoruz. Üstelik sizden hiç komisyon almıyoruz.


Ürününüzü ve hizmetinizi tanıyoruz

Size sağladığımız dijital medya planlama ve satın alma hizmetimizin ilk adımı olarak markanızın ürün ya da hizmetini derinlemesine analiz ederek çok iyi tanıyoruz ve markanıza en uygun stratejileri geliştiriyoruz.

Size en uygun dijital mecraları seçiyoruz

Marka ve potansiyel müşterilerinizi derinlemesine analiz ederek en uygun hedef kitleyi belirliyoruz ve böylece reklam kampanyanıza en uygun mecralarda görünürlük sağlıyoruz.

Bütçenizi doğru kullanmanızı sağlıyoruz

Yanlış yönetilen bir bütçenin yatırım getirisinin büyük oranda düşmesine neden olacağının bilincinde hareket ederek, tecrübeli ve uzman ekibimizin itinalı dijital planlamaları sayesinde bütçenizi en doğru şekilde kullanıyoruz.

Performansı ölçüyoruz ve geliştiriyoruz

Güncel pazarlama performansınızı oldukça dikkatli bir şekilde takip ediyor, ölçüyor ve daha iyi bir performans için sürekli bir optimizasyon geliştiriyoruz.

Şeffaf raporlar ile sürekli bilgilendiriyoruz

Markanızın itibarını, ürün ve hizmetlerinizin satışını, hedeflerinize ulaşmak için bütçenizi bize teslim ettiğinizin bilincinde hareket ederek, kampanyanızın başından sonuna tüm süreçlerde objektif ve şeffaf raporlar sunarak sizi bilgilendiriyoruz.

Hedef kitlenizi analiz ederek belirliyoruz

Markanızın potansiyel müşterilerinden elde ettiğimiz hedef kitle verilerinden faydalanarak, dijital pazarlama sürecinde yatırım getirisinin en yüksek olduğu hedef kitleyi doğru bir şekilde özenle belirliyoruz. Böylece ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi en doğru hedef kitleye ulaştırarak bütçenizi maksimum verimle kullanmanızı sağlıyoruz.

ŞİMDİ BAŞVURUN

Uluslararası SEO Ajansı MotionB ile tanışın!

Arama motorlarında ulaşılabilir olmak ister misiniz? Kurumsal SEO hizmeti fiyatları için hemen başvurun!

© 2018 MotionB Dijital Medya Hizmetleri Tüm hakları saklıdır.