Let's get digitized!

E-Ticaret SEO

E-Ticaret SEO hizmetimiz ile arama motorlarında ilk sıralarda yer alabilir ve daha fazla ziyaretçi çekerek satışlarınızı arttırabilirsiniz.

e-ticaret seoE-ticaret rekabetin her geçen gün katlanarak arttığı getirisi çok yüksek olan muhteşem bir pazardır. Eğer sizin de bir e-ticaret girişiminiz varsa ve daha fazla satış yapmak istiyorsanız E-Ticaret SEO hizmeti tam aradığınız çözümdür. Güncel verilere göre dijital pazarlama kanalları arasında SEO yatırım getirisi en yüksek seçenektir. Çünkü tıklama başına ödemeli başta olmak üzere reklam seçenekleri ve sosyal medya stratejileri organik arama trafiği kadar etkili olmamaktadır. Özellikle arama motorlarının sadece ülkemizde 44 milyona yakın kişi tarafından kullanıldığı düşünüldüğünde ne kadar muhteşem bir pazar olduğu ortaya çıkmaktadır. Siz de markanız için bu fırsatlardan yararlanmak ve daha fazla satış yaparak geliriniz arttırmak için E-Ticaret SEO danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Anahtar kelimelerinizde ilk sıralarda çıkmak için MotionB SEO Ajansı uzman ekibi ile iletişime geçmenizi bekliyor.

Sonuç Odakı E-Ticaret SEO Hizmetleri

Sonuç odaklı SEO ajansı olarak müşterilerimize nitelikli ziyaretçi trafiği sağlamak ve kazanç odaklı anahtar kelimelerde çalışmalar yapmaktır. Her müşterimizin ajansımıza ödediği E-Ticaret SEO fiyatları karşılığında daha fazla gelir elde etmesi gerektiğini savunuyoruz. Bu yüzden tek işlevi raporların daha dolu görünmesini sağlamak olan gereksiz çalışmalar yerine, müşterimize mümkün olan en kısa sürede en fazla yatırım getirisini sağlayacak çalışmalara yöneliyoruz. Arama motorlarının sıralama faktörlerine (algoritma) hakim uzman SEO ekibimiz doğal, kalıcı ve verimli SEO teknikleri ile markanızı başarıdan-başarıya taşıyacak işler çıkartacaktır.

Teknik SEO

İnternet kullanıcılarının en önemli önceliğinin hız olduğunu ve 5 saniyeden geç açılan sayfaları hemen terk ettiklerini biliyoruz. Aynı zamanda başta Google olmak üzere arama motorları web sayfalarının açılış hızlarını en önemli faktörlerden birisi olarak kabul ediyor. Bu yüzden sitenizin domain, hosting, tasarım, kodlama ve içerik analizlerini yaparak performansını arttırmak için geliştirmeler yapıyoruz. Uzmanlarımızın yıllardır kullandığı ve etkisinden emin olduğumuz özel teknikler ile farkı sizde göreceksiniz.

Site İçi SEO

Google’da ilk sayfada yer alabilmek için en önemli faktörlerin başında gelen site-içi SEO çalışmaları uzmanlarımız tarafından analiz edilerek gerekli geliştirmeler yapıyor. Sayfa başlıkları, açıklamaları ve adresileri başta olmak üzere sitenizdeki tüm sayfaların içerikleri ve görselleri mümkün olan en iyi şekilde geliştiriliyor.

Site Dışı SEO

Rekabetin yüksek olduğu anahtar kelimelerde daha yüksek konumlarda yer almak için özgün bloglar ve ziyaretçi trafiği yüksek haber siteleri başta olmak üzere çok çeşitli platformlardan doğal backlink kazanımları sağlıyoruz. Böylece hem sitenizin genel otorite değeri hem de anahtar kelime bazlı yükselmeler sağlıyoruz. Böylece hem markanız daha fazla bilinir hale geliyor hem de E-Ticaret SEO çalışmalarımızdan yüksek verim elde ediyoruz.

E-Ticaret Siteniz İçin MotionB SEO Ajansını Keşfedin

Potansiyel müşterilerinizin ürün veya hizmetlerinizle ilgili aramalarında ilk sıralarda yer alarak organik ziyaretçi trafiğinizi arttırıyoruz. Böylece daha fazla satış yaparak gelirinizi arttırmanızı sağlıyoruz. Sonuç odaklı SEO Ajansı MotionB’nin kazanç sağlayan E-Ticaret SEO hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Ücretsiz SEO Analizi

Eğer kurumsal bir markanıza ait web siteniz varsa SEO çalışması hizmetimizi de inceleyebilirsiniz:

SEO Çalışması

Şimdi Başvurun!

Lütfen form bilgilerinizi kontrol ediniz.

Uluslararası SEO Ajansı MotionB ile tanışın!

Arama motorlarında ulaşılabilir olmak ister misiniz? Kurumsal SEO hizmeti fiyatları için hemen başvurun!

© 2020 MotionB Dijital Medya Hizmetleri Tüm hakları saklıdır.