Let's get digitized!

Google SEO

Google'da arama yapan potansiyel müşterilerinize ilk sıralarda yer alarak ulaşılabilir olmanızı sağlayacak olan Google SEO hizmetini keşfedin!

Google SeoGoogle SEO hizmeti ile dünyanın en çok kullanılan arama motorunda anahtar kelimeleriniz arandığında web sitenizi ilk sıralara taşıyoruz. Ülkemizde 44 milyona yakın bir kullanıcı kitlesi olan arama motoru Google’da potansiyel müşterilerinize ajansımızın sonuç odaklı SEO çalışması ile ulaşabilirsiniz.

Her arama motoru gibi Google’ın da sıralama faktörleri yani algoritması vardır. Bir anahtar kelime arandığında bu algoritmaya en uygun olan web sayfası ilk sırada yer almaktadır. Böylece ilk sıradaki web sitesi arama yapanların çok büyük bir kısmı tarafından tıklanmaktadır.

Siz de markanız, ürünleriniz veya hizmetleriniz ile ilgili anahtar kelimeler kullanarak arama yapan potansiyel müşterilerinize web sitenize sağlayacağımız Google SEO danışmanlığı hizmetimiz ile ulaşılabilir olabilirsiniz.

Google SEO Nedir?

Google arama motoru web sayfalarını en iyi en üstte olacak şekilde sıralar. Dolayısıyla ilk sıralarda çıkan sayfalar arama yapanlar tarafından en çok tıklanan sayfalardır. Eğer markanıza ait bir web sitesi varsa ve potansiyel müşterilerinizin aradığı anahtar kelimelerde ilk sıralarda çıkmıyorsa bir Google SEO ajansı ile çalışmaya ihtiyacınız vardır. Çünkü insanlar artık web sitesinden alışveriş yapacağı ürün veya hizmet ile ilgili bilgi alıyor. Hatta her geçen gün direkt olarak internet sitesi üzerinden alışveriş yapan insanların sayısı artıyor.

Siz de ürün veya hizmetleriniz ile ilgili anahtar kelimeler potansiyel müşteriler tarafından arandığında ilk sıralarda çıkabilirsiniz. Böylece hem marka bilinirliği hem de satışlarınızı arttırabilirsiniz. Bunun için sadece Google sıralama faktörlerine uygun bir SEO hizmetine ihtiyacınız vardır.

MotionB SEO Ajansı olarak 2009 yılından beri 200’den fazla müşterimize sonuç odaklı SEO hizmetimiz ile hep daha fazla organik ziyaretçi trafiği sağladık. Böylece hem satışlarınızı arttırdılar hem de mevcut müşterilerine daha fazla ulaşılabilir olarak bağlılıklarını arttırdılar.

Google SEO Hizmeti

Google dünyanın en çok kullanılan arama motorudur ve bu yüzden her markanın en çok potansiyel müşteriye ulaşabileceği arama motoru konumundadır. Bu yüzden Google SEO çalışmaları diğer arama motorlarında göre daha öncelikli olmalıdır. Örneğin Yandex için işe yarayan ancak Google sıralamasını olumsuz etkileyen bir çalışma sırf Yandex arama motorunda işe yarıyor diye yapılmamalıdır. Çünkü diğer tarafta Google’da olumsuz sonuçlar ortaya çıkacağı için daha önemli bir potansiyel kaybedilecektir. İşte bu gibi kritik noktalar MotionB SEO Ajansı olarak uzman ekibimiz ile iyi bilinmekte ve tamamen müşterilerimize kazandırma odaklı bir Google SEO danışmanlığı sağlamaktayız.

Ücretsiz SEO Analizi İle Potansiyelinizi Keşfedin

Eğer arama motoru optimizasyonu ile ilgili bir çalışma yaptırmayı düşünüyor ancak web sitenize ne kadar faydası olacağını merak ediyorsanız ücretsiz SEO analizimize aşağıdaki butona tıklayarak başvurabilirsiniz.

Ücretsiz SEO Analizi

Eğer bir elektronik satış mağanız varsa E-Ticaret SEO hizmetimizi de inceleyebilirsiniz:

E-Ticaret SEO

 

Şimdi Başvurun!

Lütfen form bilgilerinizi kontrol ediniz.

Uluslararası SEO Ajansı MotionB ile tanışın!

Arama motorlarında ulaşılabilir olmak ister misiniz? Kurumsal SEO hizmeti fiyatları için hemen başvurun!

© 2020 MotionB Dijital Medya Hizmetleri Tüm hakları saklıdır.