Growth Hacking Danışmanlığı

Daha ilgili müşteriye ulaşın

Micro segmentler ve yaratıcı hedefleme metodlarıyla daha uygun ücretlere daha yüksek geri dönüş sağlayacak potansiyel müşterilere ulaşın.

Veri analiziyle doğru adımlar atın

Müşterileri davranış analizleri ile uzun vadede güçlü ilişkiler kurabileceğiniz müşterilere en uygun teklifleri sunun.

Güncel raporlama ve değerlendirme

Belirlenen aksiyonlar ve hedefler doğrultusunda özelleştirilmiş raporlar ve analizleri ile müşterilerinize her zamankinden daha yakın olun.

Şimdi Başvurun!

Lütfen form bilgilerinizi kontrol ediniz.
growth hacking

Ürün ve hizmet satışı mı yapıyorsunuz?

Web siteniz üzerinden hizmet ya da ürün satışı gerçekleştirdiğinizde, ihtiyacınız organik ve ödemeli kanallar için müşterilerinizi yakından tanımanız, davranışlarını doğru analiz etmeniz gerekmektedir. Siteniz yoğun ziyaretçi trafiği alıyor olabilir, ancak dönüşüm oranlarınız, ortalama sepet tutarınız, başvuru talepleriniz istediğiniz seviyede değilse bir şeylerin yanlış olduğundan emin olabilirsiniz. Micro-segment kurulumları, çapraz hedefleme (cross-targeting), doğru sorun analizi (hypotheses) ve yaratıcı çözüm yöntemleriyle tüm olumsuzlukların üstesinden gelmeniz mümkün.

Doğru sorulara doğru cevaplar!

Growth hacking nedir sorusuna verilebilecek en temel cevap, doğru sorulara doğru cevaplar sunmaktır şekilde verilebilir. Sorunun çözümüne dair bir çok cevap arasından en efektif olanın seçilmesi ise sürecin olmazsa olmazlarından biri olarak değerlendirilmelidir.

Siteniz, uygulamanız, ürün ve servisleriniz üzerinden gerçekleştirilen işlemlerdeki dönüşüm oranlarını, içeriklerinizin okunma oranlarını ve ilgi çekiciliğini artırmak için sorunların farkına varıp uygun çözüm yöntemleri geliştirmeniz gerekmekte. Growth Hacking ilk aşamada temel işlevleri kapsayan sorular sorar. Web siteniz kullanıcı deneyimi (UX) açısından ne kadar işlevsel? Arayüzünüz (UI) içeriği ne kadar anlaşılır sunuyor? Süreç akışı ne kadar hızlı ve güvenilir işliyor? Kullandığımız bir çok analiz uygulaması üzerinden müşterilerinizin, ziyaretçilerinizin ayak izlerini takip ederek sorunları planlı bir şekilde çözümlüyoruz.

growth hacker

Bir çok platformda uzmanlığımız bulunuyor.

Growth hacking teknikleri ihtiyaçlara göre farklı ortamlarda ve yöntemlerde planlanabilmektedir. Bu anlamda, online ve offline veri takibiyle müşterilerinizi ihtiyaç olduğuna karar verilen her ortamda analiz ediyor, edindiğimiz bilgiyi micro segmentler içerisinde kullanıyoruz. Tüm süreç içerisinde micro dönüşümler sağlayarak adım adım sağladığınız ana ürün ve hizmet satışlarının hacmini artıyor ve bunula birlikte reklam maliyetlerinizi de optimize etmiş oluyoruz.

Süreç nasıl işliyor?

Web sitenizdeki aksiyonları (scroll-depth, mouse-click, form akışı, alışveriş süreci…) için sitenize uygun araç kurulumlarını ekliyoruz. Tamamen müşterileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleşen growth hacking örnekleri aynı pazarda, ürün gamlarında hizmet veren markalar için macro ve micro olarak farklılıklar taşıyabilmektedir. Bu nedenle, tüm süreci temelde pazara uygun davranış modelleri üzerinden değerlendirmek gerekse de sürecin detaylandırılacağı ve çözüm yollarının netleşeceği aşamalarda en uygun ve özeleştirilmiş çözüm yöntemler üzerinden ilerleyip A/B testleriyle alternatif süreçler oluşturulmalıdır. Bu süreç hem kullanıcıların beklentileri hem de arama motorlarının talepleri doğrultusunda en uygun ve profesyonel şekilde planlanarak yürütülür.

ŞİMDİ BAŞVURUN

Uluslararası SEO Ajansı MotionB ile tanışın!

Arama motorlarında ulaşılabilir olmak ister misiniz? Kurumsal SEO hizmeti fiyatları için hemen başvurun!

© 2018 MotionB Dijital Medya Hizmetleri Tüm hakları saklıdır.