Growth Hacking Danışmanlığı

MotionB SEO Ajansı.

Profesyonel SEO Ajansı

Son dönemde Google tarafından yapılan algoritma güncellemeleri, SERP'te sıralama almayı daha da zor hale getirdi. Eğer başarılı bir şekilde sıralama ve trafik almak istiyorsanız, sıkı ve Profesyonel bir SEO Ajansı'na ihtiyiacınız var..

MotionB SEO Ajansı, profesyonel ekibiyle SEO çalışmalarında size değer katıyor. Uygun bir SEO hizmet ücreti karşılığında profesyonel SEO hizmeti almak için bizi tercih edin.

Deneyimli ve en iyi SEO ajanslarından biri olmamızla birlikte uzman ekibimiz siteniz için gereken her türlü çalışma gerçekleştiriyor.

Ücretsiz Analiz

Please check your form details.

Ürün ve Hizmet Satışınızı Artırın!

Ortalama sepet tutarı satılan ya da kiralanan ürün ve hizmetlerin talep hacmine göre değerlendirilmektedir. Ölçümleme için kullanılan dijital platformların temel olarak altıkları metriklerin farklılığı verileri analiz ederken ve analiz edilen veriler üzerine geliştirmeler yaparken farklı sonuçlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bu tür süreçlerde gerçekleştirilecek çapraz analizler, platformlarla ilgili temel bilgi ve becerilerin paylaşımı ve bu bilgiler üzerinden yorumlamaların yapılması farkında olmadığınız sorunların da çözüm yollarına dair hareket alanı ortaya çıkaracaktır.


Maliyetlerinizi Düşürün!

Potansiyel müşterilerinizin ürün ve hizmetle ilgili talep oluşturacakları son adıma kadar (makro dönüşüm) süreçte söz konusu olabilecek aksaklıkların farkına varabilmek için adım adım (mikro dönüşüm) sürecin takip edilmesi gerekmektedir. Growth hacking nedir sorusuna verilebilecek en temel cevap, doğru sorulara doğru cevaplar sunmak ve temel sorunları dönüşüm kararını etkilemeden çözmektir. Süreç içerisinde karşılaşılabilecek alternatif çözüm yolları ve yöntemleri içerisinden en efektif olanın seçilmesi ise sürecin olmazsa olmazlarından biri olarak değerlendirilmelidir.


Çözümlerin Farkına Varın!

Growth Hacking ilk aşamada temel işlevleri kapsayan sorular sorar. Web siteniz kullanıcı deneyimi (UX) açısından ne kadar işlevsel? Arayüzünüz (UI) içeriği ne kadar anlaşılır sunuyor? Süreç akışı ne kadar hızlı ve güvenilir işliyor? Kullandığımız bir çok analiz uygulaması üzerinden müşterilerinizin, ziyaretçilerinizin ayak izlerini takip ederek sorunları planlı bir şekilde çözümlüyoruz.

growth hacker

Bir çok platformda uzmanlığımız bulunuyor.

Growth hacking teknikleri ihtiyaçlara göre farklı ortamlarda ve yöntemlerde planlanabilmektedir. Bu anlamda, online ve offline veri takibiyle müşterilerinizi ihtiyaç olduğuna karar verilen her ortamda analiz ediyor, edindiğimiz bilgiyi micro segmentler içerisinde kullanıyoruz. Tüm süreç içerisinde micro dönüşümler sağlayarak adım adım sağladığınız ana ürün ve hizmet satışlarının hacmini artıyor ve bunula birlikte reklam maliyetlerinizi de optimize etmiş oluyoruz.

Süreç nasıl işliyor?

Web sitenizdeki aksiyonları (scroll-depth, mouse-click, form akışı, alışveriş süreci…) için sitenize uygun araç kurulumlarını ekliyoruz. Tamamen müşterileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleşen growth hacking örnekleri aynı pazarda, ürün gamlarında hizmet veren markalar için macro ve micro olarak farklılıklar taşıyabilmektedir. Bu nedenle, tüm süreci temelde pazara uygun davranış modelleri üzerinden değerlendirmek gerekse de sürecin detaylandırılacağı ve çözüm yollarının netleşeceği aşamalarda en uygun ve özeleştirilmiş çözüm yöntemler üzerinden ilerleyip A/B testleriyle alternatif süreçler oluşturulmalıdır. Bu süreç hem kullanıcıların beklentileri hem de arama motorlarının talepleri doğrultusunda en uygun ve profesyonel şekilde planlanarak yürütülür.

Verilerle Hizmetinizi Geliştirin!

Web sitenizdeki aksiyonları (scroll-depth, mouse-click, form akışı, alışveriş süreci…) için sitenize uygun araç kurulumlarını ekliyoruz. Tamamen müşterileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleşen growth hacking örnekleri aynı pazarda, ürün gamlarında hizmet veren markalar için macro ve micro olarak farklılıklar taşıyabilmektedir.

Tüketici Davranışlarını Test Edin!

Tüm süreci temelde pazara uygun davranış modelleri üzerinden değerlendirmek gerekse de sürecin detaylandırılacağı ve çözüm yollarının netleşeceği aşamalarda en uygun ve özeleştirilmiş çözüm yöntemler üzerinden ilerleyip A/B testleriyle alternatif süreçler oluşturulmalıdır. Bu süreç hem kullanıcıların beklentileri hem de arama motorlarının talepleri doğrultusunda en uygun ve profesyonel şekilde planlanarak yürütülür.