Growth Hacking Danışmanlığı

Daha ilgili müşteriye ulaşın

Micro segmentler ve yaratıcı hedefleme metodlarıyla daha uygun ücretlere daha yüksek geri dönüş sağlayacak potansiyel müşterilere ulaşın.

Veri analiziyle doğru adımlar atın

Müşterileri davranış analizleri ile uzun vadede güçlü ilişkiler kurabileceğiniz müşterilere en uygun teklifleri sunun.

Güncel raporlama ve değerlendirme

Belirlenen aksiyonlar ve hedefler doğrultusunda özelleştirilmiş raporlar ve analizleri ile müşterilerinize her zamankinden daha yakın olun.

Şimdi Başvurun!

Lütfen form bilgilerinizi kontrol ediniz.

Ürün ve Hizmet Satışınızı Artırın!

Ortalama sepet tutarı satılan ya da kiralanan ürün ve hizmetlerin talep hacmine göre değerlendirilmektedir. Ölçümleme için kullanılan dijital platformların temel olarak altıkları metriklerin farklılığı verileri analiz ederken ve analiz edilen veriler üzerine geliştirmeler yaparken farklı sonuçlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bu tür süreçlerde gerçekleştirilecek çapraz analizler, platformlarla ilgili temel bilgi ve becerilerin paylaşımı ve bu bilgiler üzerinden yorumlamaların yapılması farkında olmadığınız sorunların da çözüm yollarına dair hareket alanı ortaya çıkaracaktır.


Maliyetlerinizi Düşürün!

Potansiyel müşterilerinizin ürün ve hizmetle ilgili talep oluşturacakları son adıma kadar (makro dönüşüm) süreçte söz konusu olabilecek aksaklıkların farkına varabilmek için adım adım (mikro dönüşüm) sürecin takip edilmesi gerekmektedir. Growth hacking nedir sorusuna verilebilecek en temel cevap, doğru sorulara doğru cevaplar sunmak ve temel sorunları dönüşüm kararını etkilemeden çözmektir. Süreç içerisinde karşılaşılabilecek alternatif çözüm yolları ve yöntemleri içerisinden en efektif olanın seçilmesi ise sürecin olmazsa olmazlarından biri olarak değerlendirilmelidir.


Çözümlerin Farkına Varın!

Growth Hacking ilk aşamada temel işlevleri kapsayan sorular sorar. Web siteniz kullanıcı deneyimi (UX) açısından ne kadar işlevsel? Arayüzünüz (UI) içeriği ne kadar anlaşılır sunuyor? Süreç akışı ne kadar hızlı ve güvenilir işliyor? Kullandığımız bir çok analiz uygulaması üzerinden müşterilerinizin, ziyaretçilerinizin ayak izlerini takip ederek sorunları planlı bir şekilde çözümlüyoruz.

Verilerle Hizmetinizi Geliştirin!

Web sitenizdeki aksiyonları (scroll-depth, mouse-click, form akışı, alışveriş süreci…) için sitenize uygun araç kurulumlarını ekliyoruz. Tamamen müşterileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleşen growth hacking örnekleri aynı pazarda, ürün gamlarında hizmet veren markalar için macro ve micro olarak farklılıklar taşıyabilmektedir.

Tüketici Davranışlarını Test Edin!

Tüm süreci temelde pazara uygun davranış modelleri üzerinden değerlendirmek gerekse de sürecin detaylandırılacağı ve çözüm yollarının netleşeceği aşamalarda en uygun ve özeleştirilmiş çözüm yöntemler üzerinden ilerleyip A/B testleriyle alternatif süreçler oluşturulmalıdır. Bu süreç hem kullanıcıların beklentileri hem de arama motorlarının talepleri doğrultusunda en uygun ve profesyonel şekilde planlanarak yürütülür.

Uluslararası SEO Ajansı MotionB ile tanışın!

Arama motorlarında ulaşılabilir olmak ister misiniz? Kurumsal SEO hizmeti fiyatları için hemen başvurun!

© 2018 MotionB Dijital Medya Hizmetleri Tüm hakları saklıdır.