Let's get digitized!

Dijital Medya Planlama

Farklı dijital mecralarda, doğru planlama ile zaman ve para kaybetmeden markalarınızı hedef kitleleri ile buluşturacak planlamaları rekabetçi fiyatlar ile sunuyoruz.

Farklı dijital medya mecralarında; doğru planlamalar ve satın almalar ile gereksiz zaman ve para kaybetmeden, markanız ile potansiyel müşterileriniz olan hedef kitlenizi buluşturacak dijital medya planlamalarını rekabetçi fiyatlar ile sunuyoruz. Siz de medya planlama ile markanızı doğru hedef kitle ile buluşturmak, marka bilinirliğini arttırmak ve satışlarınızı sürekli yükseltmek için hemen bizi arayın!

  • 98% Türk İnternet Kullanıcılarına Ulaşma Oranı
  • 381 Başarılı Medya Planlama Kampanyası
  • 1 Milyon+ Premium Görüntülenme
  • 30 Milyon Tekil Kullanıcı Sayısı

İsteğinize göre mobil pazarlama stratejinizi belirliyor ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uygulamaya koyuyoruz. Büyük bir iş fırsatını kaçırmayın – mobil dünya ile tanışın!

Ne Sunuyoruz?

Premium Envanter

Sadece markanıza pozitif değer yaratacak sitelere networkümüzde yer veriyoruz. Önceki tecrübelerimizle size uygun çözümleri üretmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Yüksek Erişim

+1700 hedefleme kriteri ile gerçek hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

En İyi Fiyat Garantisi

Türkiye’deki büyük reklam networkleri ile yaptığımız özel anlaşmalar sayesinde tüm mecraları sizin için en iyi fiyat garantisi ile sunuyoruz. Üstelik sizden hiç komisyon almıyoruz.

Dijital Medyada Fark Yaratıyoruz

Pazarlama

Markanızın ürün veya hizmetlerini, potansiyel müşterilerinizden oluşan hedef kitlenize, olabilecek en iyi şekilde pazarlıyoruz.

Reklam

Hedef kitlenize reklamları tam da ihtiyaç duyarak arama yaptıklarında göstererek dönüşüm oranınızı arttırıyoruz.

Halkla İlişkiler

Dijital medyada markanızın itibarını yöneterek, başkaları tarafından hedef kitlenize tavsiye edilmenizi sağlıyoruz.

Markalaşma

Uzun vadede pazarlama, reklam ve halkla ilişkiler maliyetlerini düşürmek için marka bilinirliği yaratıyoruz.

360° Medya Planlama ve Satın Almayı Keşfedin

Ürününüzü ve hizmetinizi tanıyoruz

Markanız için dijital mecralarda pazarlayacağımız ürün ya da hizmetinizi potansiyel müşterilerinize sunmadan önce çok iyi tanımamız gerektiğinin bilincindeyiz. Size sağladığımız dijital medya planlama ve satın alma hizmetimizin ilk adımı olarak markanızın ürün ya da hizmetini derinlemesine analiz ederek çok iyi tanıyoruz ve süreçlerimizi mümkün olan en verimli şekilde yürütüyoruz.

medya planlama

Hedef kitlenizi analiz ederek belirliyoruz

Ürün ya da hizmetinizi çok iyi tanıdıktan sonra; markanızın potansiyel müşterilerini en ince ayrıntısına kadar analiz ediyoruz. Elde ettiğimiz hedef kitle verilerinden faydalanarak, dijital pazarlama sürecinde yatırım getirisinin en yüksek olduğu hedef kitleyi doğru bir şekilde özenle belirliyoruz. Böylece ürünlerinizi ya da hizmetleriniz en doğru hedef kitleye ulaştırarak bütçenizi koruyoruz.

Size en uygun dijital mecraları seçiyoruz

Çeşitliliği fazla olan dijital medya mecralarında, iyi tanıdığımız ürün ya da hizmetinizi özenle belirlediğimiz hedef kitlenize uygun mecraları belirliyoruz. Hedef kitleyi ne kadar doğru belirlesek de, ürün ve hizmeti ne kadar iyi tanısak da, her şeyin her yerde aynı verim ile pazarlanamayacağının farkında olduğumuz için en verimli dijital mecraları seçiyoruz.

Bütçenizi doğru kullanmanızı sağlıyoruz

Pazarlanacak ürün ya da hizmet ne kadar iyi tanınsa da, hedef kitle ne kadar iyi belirlense de, pazarlamanın yapılacağı dijital mecralar ne kadar doğru seçilse de, yanlış yönetilen bir bütçe yatırım getirisinin büyük oranda düşmesine neden olacaktır. Tecrübeli ve uzman ekibimiz ile bütçenizi doğru kullanmanız için de çok detaylı analizler ve planlamalar yaparak bütçe verimliliğinizi arttırıyoruz.

Performansı ölçüyoruz ve geliştiriyoruz

Pazarlamanın her alanında olduğu gibi dijital medya mecralarında da ön hazırlıklar ne kadar iyi olursa olsun; her şey beklendiği gibi gitmeyebilir. Bazı durumlarda beklenenden olumlu, bazı durumlarda ise olumsuz performans gerçekleşmeleri mutlaka olacaktır. Bu yüzden pazarlama performansınızı çok iyi bir şekilde takip ediyor, ölçüyor ve daha iyi bir performans için sürekli geliştiriyoruz.

Şeffaf raporlar ile sürekli bilgilendiriyoruz

Markanızın itibarını, ürün ve hizmetlerinizin satışını, hedeflerinize ulaşmak için bütçenizi bize teslim ettiğinizin farkındayız. Bize emanet ettiğiniz markanız kazandıkça kazanacağımızı, markanız büyüdükçe büyüyeceğimizi çok iyi biliyoruz. Atacağımız ve attığımız her adımda sizi şeffaf ve anlaşılır raporlarımız ile bilgilendiriyor ve aklınızda soru işaretlerinin kalmasını önlüyoruz.

Uluslararası SEO Ajansı MotionB ile tanışın!

Arama motorlarında ulaşılabilir olmak ister misiniz? Kurumsal SEO hizmeti fiyatları için hemen başvurun!

© 2020 MotionB Dijital Medya Hizmetleri Tüm hakları saklıdır.