Kurumsal SEO Danışmanlığı

MotionB SEO Ajansı.

Profesyonel SEO Ajansı

Son dönemde Google tarafından yapılan algoritma güncellemeleri, SERP'te sıralama almayı daha da zor hale getirdi. Eğer başarılı bir şekilde sıralama ve trafik almak istiyorsanız, sıkı ve Profesyonel bir SEO Ajansı'na ihtiyiacınız var..

MotionB SEO Ajansı, profesyonel ekibiyle SEO çalışmalarında size değer katıyor. Uygun bir SEO hizmet ücreti karşılığında profesyonel SEO hizmeti almak için bizi tercih edin.

Deneyimli ve en iyi SEO ajanslarından biri olmamızla birlikte uzman ekibimiz siteniz için gereken her türlü çalışma gerçekleştiriyor.

Ücretsiz Analiz

Please check your form details.
organik arama sonuçları

Kurumsal SEO Danışmanlığı ile Aramanın Gücünü Keşfedin

Sadece ülkemizde 44 milyondan fazla arama motoru kullanıcısı var.

Potansiyel müşterilerinizin neredeyse tamamı arama motoru kullanıyor.

Ziyaretçi trafiği için ilgili anahtar kelimelerde ilk sıralarda yer almanız gerekiyor.

Arama motorları ilk sıralarda yer almak için sizden herhangi bir ücret talep etmiyor.

İlk sıralarda yer alan sitenize tıklandığında da arama motorlarına bir ücret ödemiyorsunuz.

Sitenizin ilk sıralarda yer alması için arama motoru standartlarına uygun olması gerekiyor.

Tek ihtiyacınız olan SEO ajansı olarak MotionB ile çalışmak ve ilk sıralarda yerinizi almak!

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Çalışmalarımız

Teknik SEO

Sitenizin domain, hosting, tasarım ve kod yapısını, arama motorlarının standartlarına uygun olarak geliştirilmesi için analiz ediyoruz.

Site-içi SEO

Anahtar kelimelerinizde ilk sıralarda yer alabilmeniz için gerekli olan her sayfanın başlığını, açıklamasını, adresini ve içeriğini en iyi şekilde geliştiriyoruz.

Site-dışı SEO

Sadece ziyaretçi trafiği ve domain rating değeri yüksek otoriter sitelerde markanıza ait içeriklerin paylaşılmasını sağlayarak link inşası yapıyoruz.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Her geçen gün interaktif ortamda fazlasıyla hissedilen ticaret hacminin boyutu giderek artmaktadır. Bununla birlikte her geçen gün kendini internet ortamına entegre eden firma sayısı da hiç de azımsanacak gibi değil. Ticaret hacminin büyük çoğunluğunun internet üzerinden dönmesi ve birçok firmanın da artık internet üzerine kaymasıyla birlikte Google üzerinde yaşanan rekabette kızışmaya başladı.

Google son dönemde yaptığı güncellemeler ile birlikte aramalarda ilk sayfada çıkmayı oldukça zorlaştırdı ve sıkı çalışma yapılması gerektiğini belirtti. Bunun sonucunda da birçok kurumsal firma Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmeti almaya başladı. Tabi bu durum yine güçlü bir rekabet ortamı yarattı. Bu nedenle üst sıralarda çıkmak isteyen ve burada kalıcı olmak isteyen firmaların SEO Danışmanlığı alırken dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır.

SEO Danışmanlığı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Danışmanlık hizmeti alırken SEO uzmanlarına sormanız gerekenler olacaktır. Eğer bu sorulardan aldığınız cevaplar sizi tatmin ediyorsa doğru yerdesiniz demektir.


Seo Danışmanınızdan Beklentiniz Nedir?

Danışmanlık hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri sizin ne istediğinizdir. Bu noktada Google Search çalışanı Maile Ohye isimli çalışan şöyle bir ifadede bulunuyor; “İyi bir ürününüz ve iyi bir ekibiniz varsa başarı sizin için kaçınılmazdır. Bu nedenle önce temelinizi sağlam atın. Ayrıca 1, 2, 3 ay gibi sürelerde size X kadar kelimede ilk sıra garantisi veren kişilere de güvenmemenizi söylüyor. Başarı elde etmek istiyorsak sitenin analiz ve ayar işlemlerinden sonra minimum 4 ay ile 1 yıl gibi sürelerde istenilen noktaya yaklaşabileceğini söylüyor.”

4 ay ile 1 yıl size uzun bir süre gibi gelebilir. Ancak SEO sabır işidir ve anlık çözümler sizin işinize yaramayacaktır. Bu süreçte yapacağınız çalışmalar ile sitenizin önünde yer alan uzun bir süreci garanti altına alabilirsiniz

Bekleyin ve Dikkatli Dinleyin!

SEO uzmanı olarak işe alacağınız kişiye veya Kurumsal SEO Danışmanlığı alacağınız firmayla görüşmeniz sırasında gözlemleriniz sizin için önemli olacaktır. Eğer karşıdaki kişi veya kişiler görüşme sırasında firmanız hakkında ön bilgi toplamışsa, size çok soru soruyor ve bilgi almak istiyorsa bu önemli bir artıdır. Bu sizinle çalışacağınız süreç boyunca yapılacakların bir göstergesi olacaktır.

Görüşme sırasında sizin sorduğunuz sorulara verdiği cevaplar özellikle Google dokümanlarına dayanıyorsa bu da bir artı olarak nitelendirilebilir. Çünkü Google yaptığı açıklamalarda net olarak belirtmese de tek yetkili benim izlenimini vermektedir. Ayrıca zaman zaman Google çalışanlarının verdiği röportajlarda bu böyledir demek yerine tavsiyeler üzerinden gittiğini görürsünüz.SEO Ajansı’nın Referanslarını Ayrıntılı İnceleyin

Çalışmayı düşündüğünüz firmanın veya kişinin kurumsal SEO danışmanlığı verdiği referanslarını mutlaka isteyiniz. Bu firmalarla alakalı geçmiş dönemde yapılan çalışmalar hakkında bilgi isteyin. SEO danışmanınız verdiği referanslar hakkından size kesin bilgiler vermekten kaçınıyorsa aldığınız referanslardan sonra referans gösterilen firmanın yetkilileriyle de görüşerek fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

SEO Analiz ve Stratejilerini Talep Edin!

Çalışmayı düşündüğünüz kişiden siteniz için temel bir analiz ile birlikte siteniz için yapılması planlanan bir strateji talep edin.

Tüm bu maddelerden sonra size karar vermek düşecektir. Önceliğiniz karşı tarafı analiz etmek olmalıdır. Karşı taraf gerçekten işi almak için çaba sarf ediyor mu? Eğer öyleyse her şey yolunda demektir.


Hemen kazanmaya başlayın!

ŞİMDİ BAŞVURUN