Schneider Electric

Schneider Electric sosyal medya kampanyalarında MotionB'yi tercih ederek neler kazandı? Öğrenin!

SM Performansı
% 30
Artırıldı
Performans & Dönüşüm
% 89
Artırıldı
Lead Maliyeti
% 62
Düşürüldü

Schneider Electric, enerjiyi, güvenilir, verimli ve sürdürülebilir şekillerde yönetmek ve işlemek için birbiriyle bağlantılı teknolojiler kullanmaktadır. Grup, yenilikçiliği ve kendini ayırt etmeyi sürdürmek için, sürdürülebilir kalkınmaya güçlü bir bağlılıkla ARGE’ye de yatırım yapan bir firmadır.

Bunun yanı sıra, yeni gelişen ekonomilerde, enerjiye erişimi olmayan 1,3 milyar insane da, güvenilir enerji sağlayacak çözümler geliştiriyor ve gelişmiş ekonomilerde, yakıt açısından fakirlik yaşayan yüzlerce milyon insanın sorunlarına da çözüm olmaya devam etmektedir.

Schneider Electric için Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Pazarlama Hesaplarının Yönetimini gerçekleştirmekteyiz. Dijital Pazarlama olarak; Arama Motorları, Görüntülü Reklam ağı, Gmail, YouTube, Yeniden Pazarlama, Facebook ve Instagram gibi kanalları kullanmaktayız.

Bu sayede de danışmanlık yaptığımız markamıza, takip etmesi gerektiği trendleri öğrenmesi ve yakalaması konusunda bilgilendiriyor, sitelerini de bu doğrultuda en iyi şekilde optimize etmelerini sağlamak adına hizmet veriyoruz.

Giderek büyüyen bir sosyal medya devrimi yaşarken, bu yolculukta Schneider Electric hesaplarında gerek reklam, gerekse de sosyal medya iletişimi ile desteklediğimiz performans çalışmasında, kısa sürede % 30’luk bir büyüme elde ederek başarıya ulaştık. Dönüşümler Raporu ve efektif yönlendirmelerle de kaynakları ve doğrudan tanımladığımız hedeflerle, dönüşüm zincirinin en önemli halkasını da %89’luk bir performansa ulaştırdık.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/u6960182/public_html/wp-content/themes/motionb_template/template-achievement.php on line 65
Adres

İstanbul, Türkiye

Emirgan Mah. Hekim Ata Cad. No:48
Emirgan – Sarıyer/İSTANBUL

Amsterdam, Hollanda

Diemen Campus Dalsteindreef 141 Ground
Floor,Diemen 1112 XJ Netherlands

Miami, ABD

223 E Flagler St, Miami, FL 33131,
Amerika Birleşik Devletleri

Telefon +90 (212) 280 00 28 Mail info@motionb.com
Bize Ulaşın