Ekibimiz

Her gün ve günün her saatinde, ortak bir paydada buluşarak fikirler çıkarıyoruz. Kiminin kaleminden kimisinin klavyesinden ve birinin ekranından. Düşünceler birleştirip projeler sunuyoruz bu sıcak ve yoğun ortamda.

Can Doğancoşkun
icon 3
icon 1
Can Doğancoşkun Agency President

Kurumsal ve bireysel deneyim, tecrübe ve farklı sektörlerden gelen birikimlerle kurduğum MotionB’de, dijital yeniliklerle gelişirken sanal evrenleri de rotamıza katarak sınırlarımızın dışında hızla ilerliyoruz.

icon 2
Can Doğan Chief Digital Officer

Reklamcılığın her alanında uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimlerimi, MotionB bünyesinde iş geliştirme ve müşteri yönetimi olarak devam ettirmenin mutluluğunu yaşamaktayım. Markalara katma değer hizmetler sunmak için çalışmalarıma devam ediyorum.

icon 4
Can Doğan
Orkun Gökçeoğlu
icon 7
icon 5
Orkun Gökçeoğlu Social Media Group Head

Uzay Bilimleri’nde bulamadığım yaratıcılığı dijital reklam dünyasında bulup sosyal medyanın renkli evreninde ışık hızında ilerlemeyi seçtim. 8 yıldır disiplinler arası birlikteliklerden güç alarak ekibimizi ve markalarımızı geliştirmeye devam ediyorum.

icon 6
İdil Ünal Social Media Marketing Executive

2019’dan beri severek çalıştığım ekiple, dijital pazarlamanın her alanını tecrübe etme fırsatıyla sürekli kendimi geliştiriyorum. Oluşturduğum global sosyal medya stratejileri ve yenilikçi kurgulamalarla markalara ve ekibe katkı sağlıyorum.

icon 8
İdil Ünal
Ceren Günaydın
icon 11
icon 10
Ceren Günaydın Social Media Specialist

Büyük bir tutkuyla, severek çalıştığım MotionB'de Social Media Specialist’im. Dijitalleşen dünyada pazarlama çalışmalarının bilinciyle, kendimi her gün geliştirmeye devam ediyorum.

icon 10
Tolgahan Uyar Junior Social Media Specialist

Reklamcılığa olan tutkumla dijital dünyanın her köşesinde yaratıcı bir bakış açısıyla yer alıyorum. Kendimi daima güncel tutup değişim ve gelişime ayak uydurarak markalar için dinamik, yaratıcı, işlevsel stratejiler geliştiriyorum.

icon 12
Tolgahan Uyar
Fatih Carav
icon 15
icon 13
Fatih Carav Sr. Digital Performance Manager

Reklamcılığın dinamik ve yenilenen dünyasında yer almanın verdiği mutluluğu, Performans Pazarlama alanında destek verdiğimiz firmaların dijital dünyadaki yolculuklarını şekillendirirken katlama fırsatı buluyorum.

icon 14
Azra Boyraz Performance Marketing Specialist

İş ortağımız olan firmaların dijital platformlarındaki Performans Pazarlama reklamlarını yönetirken, 2017 yılından beri birlikte keyifle çalıştığım ekibimizle markaların dijital varlığını şekillendirmeye devam ediyorum.

icon 4
Azra Boyraz
Hakan Üzülmez
icon 7
icon 5
Hakan Üzülmez Senior Art Director

Mesleki kariyerimin 8. yılını MotionB ailesiyle doldururken tüm görsel tasarım süreçlerinde güzelden çok doğruyu, iyiden çok faydalıyı arayan, düşünen ve bu fikirler doğrultusunda üretim yapan bir ekibin parçası olmaktan son derece mutluyum.

icon 6
Şahin Akın Karaca Art Director

Tasarımın her alanında, her anlamda kendimi geliştirirken yazılımda da gelişmeyi hedeflediğim kariyerime MotionB ailesiyle devam ediyorum ve partnerlerimizin tasarım hayallerine yaratıcılığımı da katarak dijital dünyaya yansıtıyorum.

icon 8
Şahin Akın Karaca
Uğur Savcı
icon 11
icon 10
Uğur Savcı Marketing Artist

Her şeyin “anı yakalamak” ve onu dürüst bir şekilde karşı tarafa iletmek olduğuna inanıyorum ve her çalışmamı geliştirerek ilerlerken en iyi sonuca odaklanıyorum. Sevdiğim işi yapmama ve gelişmeme yardım eden harika müşterilere teşekkür ederim.

icon 10