Deprecated: Class property PLL_Language::$term_taxonomy_id is deprecated, use PLL_Language::get_tax_prop( 'language', 'term_taxonomy_id' ) instead. Error handler in /home/u6960182/public_html/wp-content/plugins/polylang/include/language-deprecated.php on line 253

Deprecated: Class property PLL_Language::$term_taxonomy_id is deprecated, use PLL_Language::get_tax_prop( 'language', 'term_taxonomy_id' ) instead. Error handler in /home/u6960182/public_html/wp-content/plugins/polylang/include/language-deprecated.php on line 253

Deprecated: Class property PLL_Language::$term_taxonomy_id is deprecated, use PLL_Language::get_tax_prop( 'language', 'term_taxonomy_id' ) instead. Error handler in /home/u6960182/public_html/wp-content/plugins/polylang/include/language-deprecated.php on line 253

Deprecated: Class property PLL_Language::$term_taxonomy_id is deprecated, use PLL_Language::get_tax_prop( 'language', 'term_taxonomy_id' ) instead. Error handler in /home/u6960182/public_html/wp-content/plugins/polylang/include/language-deprecated.php on line 253
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) » Motion B
Arama Motoru Reklamları (SEM) Sosyal Medya Yönetimi
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Google arama motorunda ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve markanızı arayan milyonlarca potansiyel müşterinize, arama motoru optimizasyonu ile doğal arama sonuçlarında ilk sıralarda yerinizi alarak ulaşmak ve satışlarınızı artırmak için kurumsal SEO danışmanlığı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz SEO Analizi

Hedeflediğiniz sonuçlara ulaşana kadar rakiplerinizi ve sektörünüzü durmaksızın analiz ederek, sitenizin eksik yönlerinin giderilmesi için sürekli çalışırız. Ücretsiz analiz için bizi arayabilirsiniz.


Kendimize Güveniyoruz

 

Organik olarak sıralama almak istediğiniz kelimelerde başarı sağlanana kadar ücret ödemezsiniz.

İçerik Yönetimi ve Link İnşası

İçerik yönetimi ve link inşası arama motoru optimizasyonu için son derece önemlidir. Stratejinizi uzmanlarımızla görüşerek başarılı ve doğru bir yol izleyebilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonu markanıza ürün ve hizmetlerinizle ilgili aramalarda yüksek sıralama sağlamayı amaçlamaktadır. Markanız için ücretsiz olarak hazırladığımız rekabet analizi ve anahtar kelime sıralama raporunu edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • %103 Organik Trafik Artışı
  • %29 Bounce Rate Düşüşü
  • %80 Ortalama Ziyaret Süresi Artışı
  • %21 Satış Artışı

 

 

Kurumsal SEO Hizmetlerimizi Keşfedin

Site SEO Analizi

Sitenizin doğal arama sonuçlarındaki performansını etkileyen güncel Google SEO sıralama faktörlerine uygunluğunu eksiksiz bir şekilde analiz ediyoruz. Böylelikle çalışma süreci boyunca yapılacak güncellemeleri planlıyoruz

Anahtar Kelime Analizi

Markanız, ürünleriniz ve hizmetleriniz ile ilgili Google’da en çok aranan anahtar kelimeleri buluyoruz ve sizin için yatırım getirisi olanları özenle seçiyoruz.

Kurumsal SEO verimliliğini arttırarak daha fazla yatırım getirisi sağlamak için hedef kitlenizin tercihlerini ve davranışlarını iyice öğrenerek stratejilerimizi ona göre planlayıp geliştiriyoruz.

Rekabet Analizi

Potansiyel müşterilerinizin Google’da aradığı anahtar kelimelerde ilk sıralarda yer almak için rekabet etmeniz gereken rakiplerinizi iyice tanıyoruz.

Web Analytics

Sitenizin kullanımı ve ziyaretçi davranışları hakkında önemli istatistiksel verileri toplayarak ölçmek ve kullanıcı deneyimini geliştirerek SEO verimliliğini sürekli arttırmak için Google Anyltics gibi web analystic araçları kullanıyoruz.

Domain Güvenliği

Markanızın güvenilirliğini Google’a kanıtlayarak bir miktar otorite kazanabilmek için whois bilgilerini geliştirmek ve kayıt süresini uzatmak gibi çeşitli özel teknikler uyguluyoruz.

Hosting Yapılandırması

Sitenizi oluşturan tüm dosyaların tutulduğu barındırma servisinizin lokasyon, IP adresi, güvenlik ve teknik özelliklerini geliştirerek sitenizin genel SEO performansını arttırıyoruz.

Arayüz Optimizasyonu

Pek çok Google sıralama faktörünü doğrudan ve dolaylı etkileyen sitenizin görünümünü, kullanıcı deneyimini de olumlu etkileyecek şekilde özenle geliştiriyoruz. Bu geliştirmeler için çeşitli A/B testleri yapıyoruz

Yazılım Optimizasyonu

Sitenizin kod yapısından tutun da kullanılan sorgu sayısına kadar Google faktörlerini etkileyen tüm etkenleri verimliliği arttırmak için dikkatlice geliştiriyoruz

Site Haritaları

Arama motoru robotlarının sitenizin tüm sayfalarına doğrudan ve kolayca ulaşabilmesi, yeni yayınlanmış veya içeriği güncellenmiş sayfalardan çok daha hızlı haberdar olabilmesi için site haritaları oluşturuyoruz.

Robots.txt Geliştirmesi

Sitenizin içerik yönetim sistemi gibi doğal aramalarda yer almasını istemeyeceğiniz dosyalarına arama motoru robotlarının erişimini kısıtlamak ve site haritalarını arama motorlarına bildirmek için robots.txt komutlarını geliştiriyoruz.

Özel Hata Sayfaları

Yayından kaldırılmış, adresi değiştirilmiş veya aslında hiç olmamış sayfalara ulaşmaya çalışan ziyaretçi ve robotları doğru bilgilendirerek deneyimlerini geliştiriyoruz. En güncel yönlendirme yöntemi ile optimize ediyoruz

Nesneleri Sıkıştırma

Sayfa yüklenme hızını arttırmak için HTML, CSS, JavaScript dosyaları ve görüntü kalitesi bozulmadan boyutu küçültülebilecek tüm görselleri optimize ediyoruz.

Açılışı Hızlandırma

Web tarayıcıları siteleri baştan sona doğru yüklediği için site imajları, CSS, JavaScript gibi dosyaların arama motorlarının istediği şekilde optimize ediyoruz. Böylelikle site açılışında gereksiz yavaşlamaların önüne geçerek site hızını arttırmış oluyoruz.

İçerik Geliştirme

Hem markanızın ürün ve hizmetlerini ziyaretçilere daha etkili bir şekilde tanıtabilecek hem de arama motorlarının kalite yönergelerine uyum sağlayacak içerikler üreterek sitenizin SEO başarısını doğal yollarla geliştiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Hedef kitleniz ile anlık etkileşim kurabileceğiniz sosyal medya mecralarının başta Google olmak üzere tüm arama motorları için ne kadar değerli olduğunu biliyor ve sosyal medya yönetiminize SEO stratejimizi destekleyecek katkılar yapıyoruz.

Özgün İçerik Uygulamaları

Arama motorları kullanıcılarına çeşitlilik sunabilmek için aynı içeriğe sahip iki sayfayı ilk sıralarda göstermek istemez. İlk sıralarda yer alabilmek için tüm içeriklerin özgün bir şekilde SEO uyumlu olarak üretilmesini sağlıyoruz.

Adresleri Yönlendirme

Arama motoru robotlarının ve ziyaretçilerin adresi değişmiş sayfalara ulaşmaya çalışarak hata sayfaları ile karşılaşmalarını önlemek için yönlendirmeler yapıyoruz.

Sayfa Başlıkları

Anahtar kelimeler ile sayfa konusunu belirten anlamlı başlıklar oluşturuyoruz.

Sayfa Açıklamaları

Sayfa içeriğini özetleyen tıklanma olasılığı yüksek açıklamalar yazıyoruz.

SEF Adresler

Sayfaların adreslerini arama motoru dostu bir yapıya kavuşturuyoruz.

Özel Başlıklar

İçerikte H1, H2, H3 gibi başlıkları SEO uyumlu hiyerarşi yapısında kullanıyoruz.

Özgün Görseller

Sitedeki görsellerin de özgün olmasını ve ALT metni kullanılmasını sağlıyoruz.

Zengin Medyalar

Arama motorlarının videolar, haritalar ve sunumlar gibi medya ilgisini kullanıyoruz.

Doğal Dış Bağlantılar

Google için referans niteliğinde olan doğal dış bağlantılar kazanmanız için markanızın, ürünlerinizi ve hizmetlerinizin diğer internet sitelerinde ve sosyal medya profillerinde doğal yollarla paylaşılmasını sağlıyoruz.

İstenmeyen Dış Bağlantıları Bildirme

Web sitenize diğer sitelerden gelen backlink yani dış bağlantıları sürekli takip ederek analiz ediyoruz ve zararlı veya düşük kaliteli olan bağlantıları tespit ederek SEO performansını korumak amacıyla Google Disavow Tool ile reddediyoruz.

SERP Optimizasyonu

Arama motoru sonuç sayfasında sitenizin kullanıcılara gösterilen sayfalarının başlıklarını, meta açıklamalarını ve sayfa adreslerini; tıklanma oranını yükseltmek amacıyla optimize ederek SEO performansını arttırıyoruz.

Kullanıcı Deneyimi Geliştirmeleri

Google’da arama yaparak sitenizi ziyaret eden kullanıcıların sayfada kalma süresinden sitede gezdiği ortalama sayfa sayısına kadar tüm davranışlarını ölçerek kullanıcı deneyimini doğal optimizasyonlarla geliştiriyoruz.

Adres

İstanbul, Türkiye

Beybi Giz Plaza
Ayazağa Mah. Meydan Sok. No:1 Kat:26 Ofis No: 2620
İstanbul / Türkiye

Amsterdam, Hollanda

Diemen Campus Dalsteindreef 141 Ground
Floor,Diemen 1112 XJ Netherlands

Miami, ABD

223 E Flagler St, Miami, FL 33131,
United States

Telefon +90 (212) 280 00 28 Mail info@motionb.com
Bize Ulaşın