Sosyal Medya Ajansı

MotionB SEO Agency.

An affordable SEO Professional Agency

A recent update from Google made search engine optimization very difficult from regular SEO specialists. Nowadays, to get the first SERPs page, hard work should be done by a professional SEO agency.

At MotionB SEO Company, we believe that SEO is valuable for every company regardless of its size. We provide professional SEO services for small and medium-size businesses at an affordable SEO service fee.

With our experience, we are one of the top SEO agencies and one of the few that guarantee driving needed results through our professional team of SEO experts.

GET FREE ANALYSIS

Please check your form details.
sosyal medya hesap yönetimi

Sosyal Medyanın Gücünü Keşfedin

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta markanızın sayfasını yöneterek; mevcut müşterileriniz ile iletişiminizi güçlendiriyoruz ve yeni müşterilere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Dünyanın en büyük mikro blogu ve sosyal ağı Twitter’da markanızın profilini yöneterek; müşterilerinizle ilişkilerinizi güçlendiriyoruz ve gündemde yerinizi almanızı sağlıyoruz.

İş dünyasının en büyük sosyal ağı LinkedIn’de markanızın sayfasını yöneterek; profesyonellerden oluşan iş bağlantılarınızı genişleterek insan kaynaklarınızı geliştiriyoruz.

Dünyanın en çok ziyaret edilen video ağı Youtube’da markanızın kanalını yöneterek daha çok aboneye ulaşmanızı ve daha fazla izlenmenizi sağlıyoruz.

Fark yaratan özellikleri ile ilgi çeken Google+ ağında markanızın sayfasını yöneterek sosyal sinyallerinizi güçlendiriyoruz.

Mobil fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram’da markanızın profilini yöneterek hedef kitlenize sosyal medya üzerinden etkili erişim sağlıyoruz.

Markanızın ürün veya hizmet görsellerini Pinterest’te paylaşarak panolarınızı daha da ulaşılabilir olması için yönetiyoruz.

Sosyal İçerik Üretimi

Sosyal medyada doğru stratejiler ile fark yaratacak içerikler üretiyor, uygulama ve kampanyalar geliştirerek markanız için en iyi şekilde yönetiyoruz.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Hedef kitlenizin tercihlerine uygun olarak kurguladığımız reklamların onlara en etkili biçimde ulaşmasını sağlıyor ve sonuçları sürekli ölçerek geliştiriyoruz.

Sosyal Medya CRM

Markanızın hedef kitlesi ile olan iletişimini güçlendirmek ve markanızın online varlıklarının gelişmesine yardımcı olmak için sosyal medya ajansı olarak CRM hizmeti sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yarışmaları

Doğru sosyal medya kanallarında yarışmalar düzenleyerek farkındalık yaratıyor, etkileşiminizi arttırıyor ve yeni takipçiler elde etmenizi sağlıyoruz.

Kriz Yönetimi

Markanızın sosyal medya hesaplarını sürekli takiplerle analiz ederek krize neden olabilecek durumları önceden tespit ediyoruz ve gereken önlemleri alıyoruz.

Sosyal medya ajansı her zaman yanınızda!!

Sosyal medyanın gücü ile tanışın!!

Sosyal medya çalışmaları ile fark yaratın!!

ŞİMDİ BAŞVURUN