Let's get digitized!

Arama Motoru Reklamları

Markanızın Google Adwords reklam kampanyalarını uzman ekibimiz yönetsin; arama motoru reklamlarınız en düşük maliyetler ile hemen ilk sıralarda yer alsın.

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google’da markanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilerinize arama motoru reklamları ile ulaşın.

Uzman ekibimiz markanız için Google Adwords platformunda mükemmel kurgulanmış kampanyalar oluştursun. Mümkün olan en düşük maliyetler ile en yüksek geri dönüşümleri markanıza kazandırmak için arama motoru reklamları kampanyalarınızı yönetsin. Sonuçları sürekli takip ederek ölçen ve geliştiren ekibimiz sizi mükemmel raporlarla en iyi şekilde bilgilendirsin.

Google Adwords

Sadece ülkemizde 40 milyondan fazla kişinin kullandığı Google arama motorunda ki potansiyel müşterilerinizin Google Adwords reklamları ile markanıza ulaşmasını sağlayalım! Arama motoru reklamları ile daha fazla kişiye ulaşılabilir olun.

Markanızın web sitesine yeni potansiyel müşteriler çekerek internet satışlarınızı artırmak veya mevcut müşterilerinizin markanıza olan ilgi düzeyini yükseltmek için reklam verebilirsiniz.
Reklamlarınız tam olarak ürün veya hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilerinize gösterilir. Böylece yakın zamanda müşteriniz olmayacak kişiler için ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.
Sadece reklamlarınıza tıklandığında, telefonla arandığınızda, uygulamanız indirildiğinde veya reklam videonuz izlendiğinde ödeme yaparsınız. Kısacası sonuç yoksa ödeme de yok!
Sadece istediğiniz yerde bulunan veya seçtiğiniz dildeki kullanıcılara reklamlarınız gösterilmesi gibi geniş hedef kitle seçenekler ile doğru zamanda doğru kişilere ulaşabilirsiniz.
Yeniden pazarlama özelliği ile web sitenizi daha önce ziyaret etmiş müşterilerinize reklamlarınızı görüntülü reklam ağında da tekrar ve istediğiniz kadar gösterebilirsiniz.
Ölçülebilir, güvenilir ve esnek bir çalışma sistemi olan Google Adwords ile reklamlarınızı kaç kişinin gördüğünü, web sitenizi ziyaret etmek için kaç kişinin reklamlarınıza tıkladığını veya sizi arayan kişi sayısını gösterir.
Uzmanlarımız tarafından markanızın web sitesine kurulacak olan analiz, takip ve raporlama araçları ile reklamlarınıza tıklayarak web sitenizden ürün satın alan kişilerin yüzdesini bile görebilirsiniz.
İstediğiniz zaman tüm kampanyaları hatta tek bir reklamı bile durdurabilir ve başlatabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uzmanlarımızla iletişim halinde olarak gerekli adımları birlikte atmak!

Arama Motoru Reklamları ile Ayrıcalıklarını Keşfedin

Satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi arttırıyoruz

Web sitenize yeni potansiyel müşteri sağlayarak satışlarınızı arttırırken, mevcut müşterilerinizin ilgisini koruyarak marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.

Reklamlarınızı yalnızca hedef kitlenize gösteriyoruz

Potansiyel müşterilerinizin tercihlerini çok iyi analiz ederek hedef kitlenizi doğru belirledikten sonra reklamlarınızı yalnızca hedeflenen dönüşüm olasılığı olan Google kullanıcılarına gösteriyoruz.

En doğru zamanda en doğru reklamları yayınlıyoruz

Kampanyanızın dönüşüm oranını arttırmak için reklamlarınızı Google kullanıcılarının arama yaparken bulundukları bölgeye göre özel stratejiler ile ve tam da ihtiyaç duydukları zamanda yayınlıyoruz.

Sadece sonuca odaklanarak bütçenizi koruyoruz

Google Adwords tıklama başına ödemeli reklamlar ile sadece web siteniz ziyaret edildiğinde ve reklamlardan telefonla arandığınızda harcama yapmanızı sağlayarak bütçenizi sizin için koruyoruz.

Daha fazla dönüşüm için ölçüyoruz ve geliştiriyoruz

Ürün ve hizmetlerinizin satışını arttırarak dönüşüm oranınızı yükseltmek için elde ettiğimiz verileri sürekli ölçerek reklamlarınızı daha fazla yatırım getirisi sağlayacak şekilde daima geliştiriyoruz.

Yaptığımız her şeyi raporlayarak müşterimizi bilgilendiriyoruz

Satışlarınızı arttırmak için yönettiğimiz reklamlarınız ile ilgili her veriyi şeffaflıkla raporlayarak müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Şimdi Başvurun


Uluslararası SEO Ajansı MotionB ile tanışın!

Arama motorlarında ulaşılabilir olmak ister misiniz? Kurumsal SEO hizmeti fiyatları için hemen başvurun!

© 2020 MotionB Dijital Medya Hizmetleri Tüm hakları saklıdır.