Let's get digitized!

SEO Ajansı

MotionB SEO Ajansı ile Google’da ilk sıralardaki yerinizi alarak işinizle ilgili arama yapan potansiyel müşterilerinizin web sitenize ulaşmasını sağlayın.


SEO AjansıTürkiye’nin en büyük şirketlerinin de aralarında bulunduğu 200’den fazla marka 2009 yılından beri SEO Ajansı olarak MotionB’yi tercih etmiştir. Arama motoru optimizasyonu (SEO) bir web sitesinin ilk sıralarda yer alması için arama motorlarının sıralama faktörlerine en uygun hale getirilmesidir. Ajansımız ile çalışmaya başladığınız andan itibaren başta Google olmak üzere tüm arama motorlarının sıralama faktörlerine hakim olan SEO uzmanı ekibimiz web sitenizi sürekli optimize edecektir. Böylece markanız, ürünleriniz veya hizmetleriniz ile ilgili bir anahtar kelime arandığında web siteniz ilk sıralarda yer alacaktır. Sonuç odaklı ve kazan-kazan ilkesine bağlı bir SEO Ajansı olarak temel stratejimiz mümkün olan en kısa sürede markanız için en verimli SEO başarılarına ulaşmaktır.

Sadece ülkemizde aralarında potansiyel müşterilerinizin de bulunduğu 44 milyona yakın arama motoru kullanıcısı mevcut. Eğer markanızın web sitesi müşterilerinizin aradığı anahtar kelimelerde ilk sıralarda yer almıyorsa onları rakiplerinize hediye ettiğiniz emin olabilirsiniz. Markanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilerinizin web sitenize ulaşması için SEO Ajansı ile çalışmanız gerekiyor. Böylece ilgili anahtar kelimeler arandığında web sitenize ilk sıralarda yer alacak ve potansiyel müşterileriniz sizin web sitenize tıklayacaktır. Üstelik günümüzde internet en karlı pazarlama alanlarından birisi ve SEO internetin yatırım getirisi en yüksek pazarlama aracıdır. Çünkü SEO diğer seçeneklere göre çok daha ucuz ve etkilidir. Sonuç olarak daha fazla satış yaparak gelirinizi arttırmak ve rakiplerinizin arasında kaybolmamak için MotionB SEO Ajansı ile çalışmalısınız.

Sonuç Odaklı SEO Çalışmaları

Ajans olarak SEO’nun sadece anahtar kelimelerde ilk sıralarda yer almak olmadığını ve müşterimize yatırım getirisi sağlaması gerektiğini savunuyoruz. Bu yüzden aslında hiçbir işe yaramayacak rekabetsiz anahtar kelimeleri müşterilerimize çok önemliymiş gibi göstermiyoruz. Raporları daha dolu gösteren ancak herhangi bir getirisi olmayan çalışmalar yapmıyoruz. Bunlar için harcayacağımız vakti uzmanlığımız ile birleştiriyor ve raporlarımızda en önemli yeri gerçek verilere dayanan ziyaretçi sayısı kısmına veriyoruz. Böylece müşterimize hiçbir getirisi olmayan anahtar kelimelerde ilk sıralara çıktığımızdan değil yaptığımız çalışmalar sonucunda web sitesine giren ziyaretçi sayısının ne kadar arttığından bahsediyoruz. Çünkü biz SEO alanında uzman ve kazan-kazan ilkesine sahip gerçek bir SEO ajansı olarak hizmet veriyoruz.

Markanız İçin SEO Ajansı MotionB’yi Seçin

Başta Google olmak üzere arama motorlarında ilk sıralarda yer alarak nitelikli ziyaretçi trafiği çekmek ve satışlarınızı arttırmak istiyorsanız sonuç odaklı SEO Ajansı MotionB ile iletişime geçebilirsiniz!

seo hizmetiArama motoru optimizasyonu olarak da bilinen SEO, İngilizce Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Web sitenizi SEO çalışması ile arama motorlarına uyumlu hale getirerek organik ziyaretçi trafiğini ve marka değerini artırabilirsiniz. MotionB olarak uzman ekibimiz ile web sitenizi arama motorlarına uyumlu hale getiriyoruz. Üstelik yatırım getirisi odaklı kurumsal SEO hizmeti fiyatları MotionB ile sizi bekliyor.

Kurumsal SEO Hizmeti Fiyatları

Kurumsal SEO çalışmalarında planlama çok önemlidir. Eğer hizmet aldığınız firma güçlü bir planlama ile yola çıkıyorsa istediğiniz sonucu elde etmenizi sağlayabilir. Mesela bölgesel hizmet veriyorsanız “İstanbul Seo Hizmeti” gibi o bölgeye yönelik çalışma yapmalısınız. Doğru planlama SEO’nun önemli bir parçasıdır. Bu nedenle MotionB olarak uzman kadromuzla hizmet veriyor ve çalışmalarımızı güçlü ve doğru planlamalar ile güçlendiriyoruz.

Google SEO Hizmeti Nedir?

Google SEO, site-içi SEO ve site-dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılır. Site-içi SEO kodlama yapısı, tasarım ve linkleme gibi teknik geliştirmeler içerir. Site-dışı SEO ise backlink ve sosyal medya paylaşımları gibi tanıtım çalışmalarınden oluşur. Özellikle backlink çalışmaları büyük önem arz eder. Google bu konuda oldukça titiz davranır ve kaliteli backlinklere sahip olan siteleri ayırt eder ve ön plana çıkarır.

Profesyonel SEO Hizmeti

Web sitenizi üst sıralara taşımak için tek ihtiyacınız olan şey profesyonel bir SEO ajansı ile çalışmak. Peki profesyonel seo hizmeti nedir ve nasıl yapılır? Organik olarak siteleri arama motorlarında üst sıralara çıkarabilen ve bu noktada kalıcı olmasını doğal yollardan sağlayan bir çalışmadır. Bu çalışma ile arama motorlarında üst sıralarda yer alabilirsiniz. İlk sıralarda çıkmanızın bir sonucu olarak da bir kullanıcıların aradığı anahtar kelime eğer sizin anahtar kelimeniz ile eşleşiyorsa siz de Google’da ilk sıralarda yer alıyorsanız siteniz tıklanma alacaktır.

Garantili seo hizmeti olarak sunduğumuz çalışmalarımızda sizlere diğer hizmetlerimizde olduğu gibi tamamen organik ve doğal dönüş sağlıyoruz. Burada ayırt edilmesi gereken husus kimsenin size ilk sırayı garanti edemeyeceğidir. Size garanti olarak sunulabilecek husus doğru çalışma ile sıralamanızı olabildiğince yükselterek ziyaretçi trafiğinin artacağıdır. Sunduğunuz ürün veya hizmeti arayan potansiyel kullanıcıların sizi bulmasını kolaylaştırıyoruz.

Sonuç odaklı SEO ajansı MotionB olarak kurumsal firmalara yatırım getirisi yüksek seo hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetleri sağlarken de güçlü referanslarımıza ve uzman kadromuza güveniyoruz. Müşterilerimize en uygun maliyetler ile yüksek dönüşler sağlıyoruz. Hemen yan taraftaki (mobil cihazlarda aşağıda yer alan) formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

SEO Analizi

Arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmalarının en önemli aşamalarından birisi analizdir. Arama motorlarının sıralama faktörlerine en uygun hale getirilecek olan web sitesinin analiz edilmeden geliştirilmesi mümkün değildir. Bu yüzden MotionB SEO Ajansı olarak müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin en başından itibaren düzenli olarak SEO analizi sunuyoruz. Böylece müşterilerimiz web sitelerinin eksiklerini ve dolayısı ile ajansımızın yapacağı SEO geliştirmelerini net bir şekilde görebiliyor.

seo analizi

Anahtar Kelime Analizi

Potansiyel müşterilerinizin arama motorlarında hangi anahtar kelimeleri aradığını tespit ediyoruz. Kullandığımız premium SEO kelime analizi araçları sayesinde milyarlarca anahtar kelimeyi kolayca analiz edebiliyoruz. Böylece hem geleneksel yöntemlerle kıyaslandığında çok daha fazla anahtar kelime buluyoruz hem de sadece dönüşüm getirecek anahtar kelimeleri kolayca tespit ederek mümkün olan en çok verimi sağlayacak anahtar kelime seçimleri yapıyoruz.

Web Site SEO Analizi

Anahtar kelimeleri en iyi şekilde bulduktan ve seçtikten sonra sıra web sitenizin SEO analizinin yapılmasına geliyor. Bu analizin başlıca amacı, web sitenizin anahtar kelimelerinize uygunluğunu kontrol etmek. Yani anahtar kelimeler arandığında Google’da ilk sayfada çıkmak için site geneli ve sayfa özelinde eksikleri tespit ediyoruz. Böylece mevcut sayfada yapmamız gereken SEO çalışmaları ile eğer eksik sayfalar varsa bunların içerik ihtiyaçlarını net bir şekilde görebiliyoruz.

1. Teknik SEO Analizi

Web sitenizin domain, hosting, tasarım ve kodlama ile ilgili durumunu analiz ederek Google’ın sıralama faktörlerine uygunluğunu kontrol ediyoruz. Tespit ettiğimiz eksikleri ve geliştirme önerilerini detaylı ve anlaşılır biçimde rapor haline getirerek iletiyoruz.

2. Site-İçi SEO Analizi

Başta Google olmak üzere tüm arama motorlarının en çok önem verdiği site-içi SEO faktörleri için premium araçlar ve manuel olarak analizler yapıyoruz. Web sitenizin tüm sayfalarını incelediğimiz analizimizde her sayfanın sayfa başlığı, sayfa açıklaması, sayfa adresi, H1, H2, H3, H4, H5, H6 başlık etikerlerini, görsellerini ve içeriğini anahtar kelimelere göre kontrol ediyoruz. Bulduğumuz eksikleri ve yapılması gereken SEO çalışmalarını “CRAWL Analizi” dahil olmak üzere size sunuyoruz.

3. Site-dışı SEO Analizi

Ahrefs başta olmak üzere çeşitli premium SEO araçları ve Google SEO araçları ile sitenize gelen gerekli ve gereksiz bağlantıları test ediyoruz. Web sitenizin site-dışı SEO analizini tamamladığımızda sitenizin sahip olduğu değerli linkleri ortaya çıkarıyoruz. Takip eden süreçte sitenizin link yapılandırması üzerine çalışmalar yaparak sitenize değer katabilecek kaliteli backlinkler ile site-dışı SEO için ilk adımları atmış oluyoruz. Sitenize önemli bir referans olabilecek sosyal medya için de çeşitli çalışmalar yaparak markanızın değerini artırıyoruz.

SEO Çalışması

seo çalışmasıSEO çalışması ile web siteniz başta Google olmak üzere tüm arama motorlarında ilk sıralarda yer alabilir. Arama motorlarında marka, ürün veya hizmetleriniz ile ilgili arama yapan kullanıcılara ilk sıralarda yer alarak daha ulaşılabilir olabilirsiniz. Neredeyse tüm arama motoru kullanıcıları ilk sıralardaki web sayfalarını ziyaret etmektedir. Eğer web sitenize özellikle anahtar kelimelerinizde ilk sıralarda yer almıyorsa potansiyel müşterilerinizi rakiplerinize hediye ediyorsunuz demektir.

SEO Çalışması Nedir?

Arama motoru optimizasyonu yani SEO bir web sitesinin arama motorlarının sıralama algoritmasına en uygun hale getirilmesi için yapılan işlemlerdir. Günümüzde her anahtar kelimede yüz binlerce web sayfası SEO puanı en yüksek olan ilk sırada olacak şekilde listelenmektedir. Arama motor kullanıcıları yani potansiyel müşteriler neredeyse tamamen ilk sıralarda yer alan siteleri tıkladığı için ulaşılabilir olmanın yolu en üst sıralarda yer alabilmekten geçmektedir. Ajansımızın sağladığı her SEO çalışması da bunu sağlamak amacıyla yapılan işlemleri kapsamaktadır.

SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

MotionB olarak SEO uzmanı ekibimiz dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google dahil tüm arama motorlarının sıralama faktörlerini bilmektedir. Müşterilerimizin web sitelerini anahtar kelimeler özelinde her web sayfasını özenle analiz ederek arama motorlarının sıralama algoritmalarına en uygun hale getiriyoruz. Hem teknik, hem site-içi hem de site-dışı olmak üzere her alanda yaptığımız sonuç odaklı SEO çalışması ile organik ziyaretçi trafiğini arttırıyoruz.

Markanız İçin Google SEO Çalışması

İster internet üzerinden elektronik mağaza aracılığı ile ürünlerini satan bir e-ticaret markası olun, isterseniz de sadece ürün veya hizmetlerinin tanıtımını yapan kurumsal bir web siteniz olsun. Sadece ülkemizde 44 milyona yakın insanın kullandığı ve dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google’da size sağlayacağımız Google SEO çalışması ilk sıralarda çıkmanız gerekiyor. Bu şekilde potansiyel müşterileriniz marka, ürün veya hizmetleriniz ile ilgili aramalar yaptığında ulaşılabilir olabilirsiniz. Böylece daha fazla organik ziyaretçi trafiğini web sitenize çekerek satışlarınızı ve marka bilinirliğini arttırabilirsiniz.

Google’da ilk sıralarda yer alabilmek için her anahtar kelime için teknik, site-içi ve site-dışı çalışmalar yapmak gerekiyor. Aynı zamanda son yıllarda çok büyük bir güç haline gelen sosyal medya siteleri ile bu çalışmaları desteklemek şart haline geldi. Tabii masaüstü devrini kapatan ve mobil devrini açan akıllı telefon ve tabletlere uygun web sitelerinin de Google SEO açısından avantaj sahibi olduğu günümüzde sitenizin mobil performansı ve geliştirmeleri ile de yakından ilgileniyoruz.

Eğer siz de rakiplerinizin bir adım önünde olmak ve potansiyel müşterilerinizi rakiplerinize kaptırmamak istiyorsanız hemen ücretsiz SEO analizi sayfamızı ziyaret edebilir ve başvuru forumunu doldurabilirsiniz.

Ücretsiz SEO Analizi

Şimdi Başvurun!

Lütfen form bilgilerinizi kontrol ediniz.

Uluslararası SEO Ajansı MotionB ile tanışın!

Arama motorlarında ulaşılabilir olmak ister misiniz? Kurumsal SEO hizmeti fiyatları için hemen başvurun!

© 2020 MotionB Dijital Medya Hizmetleri Tüm hakları saklıdır.