Let's get digitized!

SEO Ajansı

MotionB SEO Ajansı ile Google’da ilk sıralardaki yerinizi alarak işinizle ilgili arama yapan potansiyel müşterilerinizin web sitenize ulaşmasını sağlayın.


SEO AjansıTürkiye’nin en büyük şirketlerinin de aralarında bulunduğu 200’den fazla marka 2009 yılından beri SEO Ajansı olarak MotionB’yi tercih etmiştir. Arama motoru optimizasyonu (SEO) bir web sitesinin ilk sıralarda yer alması için arama motorlarının sıralama faktörlerine en uygun hale getirilmesidir. Ajansımız ile çalışmaya başladığınız andan itibaren başta Google olmak üzere tüm arama motorlarının sıralama faktörlerine hakim olan SEO uzmanı ekibimiz web sitenizi sürekli optimize edecektir. Böylece markanız, ürünleriniz veya hizmetleriniz ile ilgili bir anahtar kelime arandığında web siteniz ilk sıralarda yer alacaktır. Sonuç odaklı ve kazan-kazan ilkesine bağlı bir SEO Ajansı olarak temel stratejimiz mümkün olan en kısa sürede markanız için en verimli SEO başarılarına ulaşmaktır.

Sadece ülkemizde aralarında potansiyel müşterilerinizin de bulunduğu 44 milyona yakın arama motoru kullanıcısı mevcut. Eğer markanızın web sitesi müşterilerinizin aradığı anahtar kelimelerde ilk sıralarda yer almıyorsa onları rakiplerinize hediye ettiğiniz emin olabilirsiniz. Markanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilerinizin web sitenize ulaşması için SEO Ajansı ile çalışmanız gerekiyor. Böylece ilgili anahtar kelimeler arandığında web sitenize ilk sıralarda yer alacak ve potansiyel müşterileriniz sizin web sitenize tıklayacaktır. Üstelik günümüzde internet en karlı pazarlama alanlarından birisi ve SEO internetin yatırım getirisi en yüksek pazarlama aracıdır. Çünkü SEO diğer seçeneklere göre çok daha ucuz ve etkilidir. Sonuç olarak daha fazla satış yaparak gelirinizi arttırmak ve rakiplerinizin arasında kaybolmamak için MotionB SEO Ajansı ile çalışmalısınız.

Sonuç Odaklı SEO Çalışmaları

Ajans olarak SEO’nun sadece anahtar kelimelerde ilk sıralarda yer almak olmadığını ve müşterimize yatırım getirisi sağlaması gerektiğini savunuyoruz. Bu yüzden aslında hiçbir işe yaramayacak rekabetsiz anahtar kelimeleri müşterilerimize çok önemliymiş gibi göstermiyoruz. Raporları daha dolu gösteren ancak herhangi bir getirisi olmayan çalışmalar yapmıyoruz. Bunlar için harcayacağımız vakti uzmanlığımız ile birleştiriyor ve raporlarımızda en önemli yeri gerçek verilere dayanan ziyaretçi sayısı kısmına veriyoruz. Böylece müşterimize hiçbir getirisi olmayan anahtar kelimelerde ilk sıralara çıktığımızdan değil yaptığımız çalışmalar sonucunda web sitesine giren ziyaretçi sayısının ne kadar arttığından bahsediyoruz. Çünkü biz SEO alanında uzman ve kazan-kazan ilkesine sahip gerçek bir SEO ajansı olarak hizmet veriyoruz.

Markanız İçin SEO Ajansı MotionB’yi Seçin

Başta Google olmak üzere arama motorlarında ilk sıralarda yer alarak nitelikli ziyaretçi trafiği çekmek ve satışlarınızı arttırmak istiyorsanız sonuç odaklı SEO Ajansı MotionB ile iletişime geçebilirsiniz!
Ücretsiz SEO Analizi

Şimdi Başvurun!

Lütfen form bilgilerinizi kontrol ediniz.

Uluslararası SEO Ajansı MotionB ile tanışın!

Arama motorlarında ulaşılabilir olmak ister misiniz? Kurumsal SEO hizmeti fiyatları için hemen başvurun!

© 2018 MotionB Dijital Medya Hizmetleri Tüm hakları saklıdır.