Let's get digitized!

SEO Çalışması

Web sitenizin anahtar kelimelerinizi arayan potansiyel müşterilere ilk sıralarda ulaşılabilir olması için SEO çalışması hizmetimizi keşfedin.

seo çalışmasıSEO çalışması ile web siteniz başta Google olmak üzere tüm arama motorlarında ilk sıralarda yer alabilir. Arama motorlarında marka, ürün veya hizmetleriniz ile ilgili arama yapan kullanıcılara ilk sıralarda yer alarak daha ulaşılabilir olabilirsiniz. Neredeyse tüm arama motoru kullanıcıları ilk sıralardaki web sayfalarını ziyaret etmektedir. Eğer web sitenize özellikle anahtar kelimelerinizde ilk sıralarda yer almıyorsa potansiyel müşterilerinizi rakiplerinize hediye ediyorsunuz demektir.

SEO Çalışması Nedir

Arama motoru optimizasyonu yani SEO bir web sitesinin arama motorlarının sıralama algoritmasına en uygun hale getirilmesi için yapılan işlemlerdir. Günümüzde her anahtar kelimede yüz binlerce web sayfası SEO puanı en yüksek olan ilk sırada olacak şekilde listelenmektedir. Arama motor kullanıcıları yani potansiyel müşteriler neredeyse tamamen ilk sıralarda yer alan siteleri tıkladığı için ulaşılabilir olmanın yolu en üst sıralarda yer alabilmekten geçmektedir. Ajansımızın sağladığı her SEO çalışması da bunu sağlamak amacıyla yapılan işlemleri kapsamaktadır.

SEO Çalışması Nasıl Yapılır

MotionB olarak SEO uzmanı ekibimiz dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google dahil tüm arama motorlarının sıralama faktörlerini bilmektedir. Müşterilerimizin web sitelerini anahtar kelimeler özelinde her web sayfasını özenle analiz ederek arama motorlarının sıralama algoritmalarına en uygun hale getiriyoruz. Hem teknik, hem site-içi hem de site-dışı olmak üzere her alanda yaptığımız sonuç odaklı SEO çalışması ile organik ziyaretçi trafiğini arttırıyoruz.

Markanız İçin Google SEO Çalışması

İster internet üzerinden elektronik mağaza aracılığı ile ürünlerini satan bir e-ticaret markası olun, isterseniz de sadece ürün veya hizmetlerinin tanıtımını yapan kurumsal bir web siteniz olsun. Sadece ülkemizde 44 milyona yakın insanın kullandığı ve dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google’da size sağlayacağımız Google SEO çalışması ilk sıralarda çıkmanız gerekiyor. Bu şekilde potansiyel müşterileriniz marka, ürün veya hizmetleriniz ile ilgili aramalar yaptığında ulaşılabilir olabilirsiniz. Böylece daha fazla organik ziyaretçi trafiğini web sitenize çekerek satışlarınızı ve marka bilinirliğini arttırabilirsiniz.

Google’da ilk sıralarda yer alabilmek için her anahtar kelime için teknik, site-içi ve site-dışı çalışmalar yapmak gerekiyor. Aynı zamanda son yıllarda çok büyük bir güç haline gelen sosyal medya siteleri ile bu çalışmaları desteklemek şart haline geldi. Tabii masaüstü devrini kapatan ve mobil devrini açan akıllı telefon ve tabletlere uygun web sitelerinin de Google SEO açısından avantaj sahibi olduğu günümüzde sitenizin mobil performansı ve geliştirmeleri ile de yakından ilgileniyoruz.

Eğer siz de rakiplerinizin bir adım önünde olmak ve potansiyel müşterilerinizi rakiplerinize kaptırmamak istiyorsanız hemen ücretsiz SEO analizi sayfamızı ziyaret edebilir ve başvuru forumunu doldurabilirsiniz.

Ücretsiz SEO Analizi

Dünyanın en çok kullanılan arama motorunda ilk sıralarda yer almak istiyorsanız Google SEO hizmetimizi de inceleyebilirsiniz:

Google SEO

Şimdi Başvurun!

Lütfen form bilgilerinizi kontrol ediniz.

Uluslararası SEO Ajansı MotionB ile tanışın!

Arama motorlarında ulaşılabilir olmak ister misiniz? Kurumsal SEO hizmeti fiyatları için hemen başvurun!

© 2018 MotionB Dijital Medya Hizmetleri Tüm hakları saklıdır.